Foci eredmények - élő futball meccs | Ma: NB I

Vasárnap, Lehet 03, 2015 - --:--:-- (Europe/Budapest)
01.
Videoton FC
 
67
26
02.
Ferencvaros
1-1
54
26
03.
MTK
 
51
26
04.
Debrecen
 
46
26
05.
Paksi SE
 
42
26
06.
Ujpest FC
 
39
26
07.
Diosgyor
 
38
26
08.
Kecskemeti
 
38
26
09.
Gyori ETO
 
32
26
10.
Puskas FC
 
32
26
11.
Nyiregyhaza...
 
30
26
12.
Pecs MFC
1-1
22
26
13.
B'pest Honved
 
21
26
14.
Dunaujvaros...
 
20
26
15.
Szombathely...
 
19
26
16.
Lombard Papa
 
19
26
01.
Vasas
 
56
26
02.
Gyirmot
 
54
26
03.
Bekescsaba
 
51
26
04.
Mezokovesd-Zs.
 
47
26
05.
SVSE-GYSEV
 
40
26
06.
Szolnoki MÁV
 
40
26
07.
Szeged 2011
 
37
26
08.
ZTE FC
 
32
26
09.
Szigetszentmik
 
30
26
10.
FC Ajka
 
29
26
11.
Csakvari TK
 
29
26
12.
Siofok
 
27
26
13.
Soroksar SC
 
24
25
14.
Cegled
 
24
26
15.
Kaposvári R...
 
22
26
16.
Balmazujvar...
 
19
25
01.
Chelsea
 
83
35
02.
Manchest...
1-0
70
35
03.
Arsenal
 
67
33
04.
Manchester ...
 
65
35
05.
Liverpool
 
61
35
06.
Tottenham
0-1
58
35
07.
Southampton
 
57
35
08.
Swansea
 
53
35
09.
West Ham
 
47
35
10.
Stoke City
 
47
35
11.
Everton
 
44
35
12.
Crystal Palace
 
42
35
13.
West Bromwich
 
40
35
14.
Aston Villa
 
35
35
15.
Newcastle
 
35
35
16.
Hull City
 
34
34
17.
Leicester
 
34
35
18.
Sunderland
 
33
34
19.
QPR
 
27
35
20.
Burnley
 
26
35
01.
Lyon
 
71
35
02.
PSG
 
71
34
03.
AS Monaco
3-1
65
35
04.
Olympique M...
 
60
35
05.
Saint-Étienne
 
60
35
06.
Bordeaux
 
56
35
07.
Montpellier
 
53
35
08.
Lille
 
53
35
09.
Rennes
 
50
35
10.
Guingamp
 
46
35
11.
Nantes
 
44
34
12.
SC Bastia
 
43
35
13.
Nice
 
42
35
14.
Caen
 
39
35
15.
Lorient
 
39
35
16.
Toulouse
1-3
39
35
17.
Reims
 
38
35
18.
Evian TG
 
37
35
19.
Metz
 
30
35
20.
Lens
 
26
35
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Talar du svenska? 
www.fotboll-livescore.se 

Mi tolt a legjobb fogadasi ajanlatokat.
Tegnap   Pontszámok Ma   Eredmenyek  Elonezet   Holnap  
Eredmenyek
Frissítés
18:50
36'
0:1
Real Valladolid - CD Leganés
Segunda Division
16:30
8Ujpest FC
Gyori ETO FC10
18:30   21'
13Pécsi MFC
Ferencvaros TC2
17:30   67'
Balmazujvaros FC
: 0
Soroksar
17:00   90'+
6Tottenham
Manchester City2
17:00   90'+
3AS Monaco
Toulouse FC16
17:30   63'
13Hertha BSC Berlin
Bor. Mönchengladbach4
18:00   [45']
6Trabzonspor
: 0
Besiktas JK2
17:00   90'+
Accra Hearts of Oak
Djoliba AC
17:30   62'
ASEC Mimosas
Onze Créateurs
17:00   90'+
Esperance ST
Merreikh Al Sudan
17:00   90'+
4Sporting Gijon
RC Deportivo Mallorca15
18:15   37'
5Real Valladolid
CD Leganés11
17:00   90'+
Celta de Vigo B
Racing Ferrol
17:00   90'+
CD Tropezón
: 0
Sporting Gijón B
17:30   66'
Atlético Astorga
: 0
Burgos CF
18:00   45'+
UD Somozas
Coruxo FC
18:00   45'+
Zamora ESP
Real Avilés CF
18:00   45'+
Real Murcia CF
: 0
Cultural Leonesa
18:30   20'
SD Compostela
Real Oviedo CF
17:00   90'+
Club de Irún
Las Palmas Atlético
18:00   [45']
CD Toledo
: 0
SD Leioa
18:00   [45']
11Sestao River Club
Rayo Vallecano II17
17:00   90'+
UE Olot
Lleida Esportiu
18:00   [45']
10Olímpic de Xàtiva
Gimnàstic Tarragona1
18:00   45'+
17CD Eldense
CE L'Hospitalet8
18:00   45'+
UE Cornellà
Valencia Mestalla
17:00   90'+
Córdoba CF B
Cádiz CF
18:00   45'+
6Linense
: 0
La Roda CF17
18:00   [45']
13Modena FC
: 0
Carpi FC1
18:00   [45']
7FC Zwolle
: 0
FC Groningen8
17:30   61'
Osmanlispor FK
Adanaspor
18:00   45'+
6Sporting Charleroi
RSC Anderlecht3
17:00   90'+
10CS Marítimo
FC Arouca15
17:00   90'+
Boavista FC
Moreirense FC
17:00   90'+
18FC Penafiel
: 0
Académica Coimbra14
18:00   [45']
12Veroia
: 0
Panthrakikos15
18:00   [45']
3PAOK Salonica
Levadiakos14
18:00   [45']
11Kerkira
Panathinaikos2
18:00   45'+
6Atromitos
Panionios13
18:00   [45']
8SKODA Xanthi
: 0
Asteras Tripolis4
18:00   [45']
5PAS Giannina
: 0
Ergotelis Creta16
18:00   [45']
1Olympiakos Pireus
Kalloni FC10
17:30   56'
1Malmo FF
Helsingborgs IF9
17:30   66'
7Djurgårdens IF
Gefle IF14
17:00   88'
Vasalunds IF
Huddinge IF
18:00   [45']
Norrby IF
Trelleborgs FF
18:00   [45']
9Stabaek
: 0
Mjondalen IF3
18:00   [45']
11FK Haugesund
Sandefjord1
18:00   [45']
5Lillestrom SK
Valerenga6
18:00   [45']
FK Jerv
: 0
Strommen IF
18:00   [45']
11Honefoss BK
IL Hodd8
18:00   [45']
Levanger FK
Follo FK
18:00   [45']
4Kristiansund BK
: 0
Sogndal15
18:00   [45']
Åsane Fotball
: 0
Sandnes Ulf
18:00   [45']
7Ranheim Fotball
: 0
Bærum SK5
17:00   90'+
FC Kobenhavn
Esbjerg fB
17:00   90'+
FK Radnik Bijeljina
Velez Mostar
18:00   [45']
HSK Zrinjski Mostar
: 0
Mladost V. Obarska
17:00   90'+
Teplice
FK Jablonec
17:00   90'+
16FK Kolín
Sigma Olomouc1
17:00   90'+
Zenit Caslav
FK Kraluv Dvur
17:00   90'+
TJ Sokol Zápy
SK Viktorie Jiirny
17:30   64'
Torpedo Moscow
FK Rubin Kazan'
18:30   23'
11Chernomorets Od.
: 0
Dnipro3
17:30   62'
Univ Cluj-Napoca
Gaz Metan Medias
17:00   90'
9Chojniczanka
Miedz Legnica10
18:00   [45']
Nomme Kalju II
: 0
Flora Tallinn II
17:00   90'
Unión La Calera
Univ de Chile
18:30   23'
Deportivo Cuenca
Barcelona SC
18:30   22'
Universitario de Popayán CD
: 0
Barranquilla FC
18:00   [45']
Vardar Skopje
Metalurg Skopje
17:00   90'+
Mosta FC
Floriana FC
17:00   90'+
Sheriff Tiraspol
FC Tiraspol
17:00   89'
2FK Crvena Zvezda
FK Rad Beograd6
17:00   90'+
11FK Radnički Niš
FK Novi Pazar4
17:00   90'+
7OFK Beograd
FK Radnički 1923 Kragujevac16
17:00   90'+
FK Mladost Lučani
Cukaricki Belgrade
17:30   65'
Spartak Zlatibor Voda
: 0
FK Vozdovac
18:00   [45']
Chabab Khénifra
: 0
Renaissance Sportive de Berkane