Foci eredmények - élő futball meccs | Ma: Primera Division

Hétfő, Februar 02, 2015 - --:--:-- (Europe/Budapest)
01.
Real Madrid
 
51
20
02.
Barcelona
 
50
21
03.
Atl. Madrid
 
47
21
04.
Sevilla
 
42
20
05.
Valencia
 
41
20
06.
Villarreal
 
38
21
07.
Málaga
 
32
20
08.
Eibar
 
27
21
09.
Espanyol
 
26
21
10.
Celta
 
24
21
11.
Bilbao
 
23
21
12.
Vallecano
 
23
21
13.
Real Sociedad
 
22
21
14.
Dep. La Coruna
 
21
21
15.
Getafe
 
20
21
16.
Almeria
 
19
21
17.
Cordoba
 
18
21
18.
Granada
 
18
21
19.
Elche
 
17
21
20.
Levante
 
16
21
01.
Videoton FC
 
44
17
02.
MTK
 
36
17
03.
Diosgyor
 
32
17
04.
Debrecen
 
31
17
05.
Ferencvaros
 
31
17
06.
Ujpest FC
 
28
17
07.
Paksi SE
 
27
16
08.
Puskas FC
 
24
17
09.
Gyori ETO
 
23
17
10.
Kecskemeti
 
22
17
11.
Nyiregyhaza...
 
14
16
12.
Lombard Papa
 
14
17
13.
B'pest Honved
 
13
17
14.
Dunaujvaros...
 
13
17
15.
Szombathely...
 
11
17
16.
Pecs MFC
 
10
17
01.
Vasas
 
30
15
02.
Bekescsaba
 
30
15
03.
Mezokovesd-Zs.
 
29
15
04.
Gyirmot
 
29
15
05.
Szolnoki MÁV
 
28
15
06.
Szeged 2011
 
23
15
07.
ZTE FC
 
20
15
08.
SVSE-GYSEV
 
20
15
09.
Soroksar SC
 
20
15
10.
Szigetszentmik
 
20
15
11.
FC Ajka
 
16
15
12.
Kaposvári R...
 
16
15
13.
Cegled
 
14
15
14.
Csakvari TK
 
11
15
15.
Siofok
 
11
15
16.
Balmazujvar...
 
10
15
01.
Chelsea
 
53
23
02.
Manchester ...
 
48
23
03.
Manchester ...
 
43
23
04.
Southampton
 
42
23
05.
Arsenal
 
42
23
06.
Tottenham
 
40
23
07.
Liverpool
 
38
23
08.
West Ham
 
36
23
09.
Swansea
 
33
23
10.
Stoke City
 
32
23
11.
Newcastle
 
30
23
12.
Everton
 
26
23
13.
Crystal Palace
 
23
23
14.
Sunderland
 
23
23
15.
West Bromwich
 
22
23
16.
Aston Villa
 
22
23
17.
Burnley
 
20
23
18.
Hull City
 
19
23
19.
QPR
 
19
23
20.
Leicester
 
17
23
Spreek je Nederlands? 
www.livevoetbal24.nl 
Habla Castellano? 
www.futbol-envivo.com 
Do you speak English? 
www.soccer-livescore.eu 

Mi tolt a legjobb fogadasi ajanlatokat.
Tegnap   Pontszámok Ma   Eredmenyek  Elonezet   Holnap  
Eredmenyek
Frissítés
00:00   [45']
Barbados
Guyana
00:00   50'
Altamira FC
: 0
Celaya FC
00:30   32'
Blooming
San Jose BOL
20:30
Sport Boys Warnes
: -
Club Petrolero de Yacuiba
00:00   [45']
1LD Alajuelense
Perez Zeledon6
00:00   46'
3CS Cartaginés
CS Herediano2
20:45
7Málaga CF
: -
Valencia CF11
12:00
GEOBaia Zugdidi
: -
FK JPFS / Spartaks JūrmalaLVA
12:00
THABangkok Glass
: -
Bangkok United FCTHA
13:00
Ilirija Ljubljana
: -
NK ZavrčSLO
14:00
KAZFK Taraz
: -
GKS BelchatowPOL
14:00
CZESlavia Praha
: -
CracoviaPOL
14:00
UKRMetalist Kharkov
: -
PribramCZE
14:00
AUTSV Ried
: -
Viitorul ConstantaROM
15:00
BIHBorac Banja Luka
: -
FK Novi PazarSER
16:00
POLLechia Gdansk
: -
Suwon BluewingsKOR
16:00
Benfica Luanda
: -
Zawisza BydgoszczPOL
17:00
ROMAstra Ploiesti
: -
DniproUKR
17:00
UKRShakhtar Donetsk
: -
Dinamo ZagrebCRO
18:00
UD Los Barrios
: -
Lechia GdanskPOL
20:45
NIRBallinamallard United FC
: -
Derry CityIRE
20:45
11Kingstonian FC
: -
Bognor Regis Town FC9
17:00
UD Almeria B
: -
CD San Roque Cádiz
20:30
4Spezia Calcio
: -
AS Avellino6
20:45
AC Bastia Calcio
: -
Ascoli Calcio
20:30
11Le Havre AC
: -
Valenciennes FC13
20:00
Jong Twente
: -
RKC Waalwijk
18:30
Jong Volendam
: -
Jong Zwolle
18:30
Jong NEC/FC Oss
: -
Jong Fortuna
18:30
Jong Dordrecht
: -
Jong Utrecht
18:30
Jong Roda
: -
Jong Go Ahead Eagles
18:30
Jong Almere City
: -
Jong Willem II
18:30
Jong Sparta Rott.
: -
Jong Heerenveen
18:30
Jong AZ Alkmaar
: -
Jong Vitesse/AGOVV
18:30
Jong De Graafschap
: -
Jong ADO Den Haag
18:30
Jong VVV/Helmond
: -
Jong Feyenoord/Excel
17:30
Denizlispor
: -
Adana Demirspor
12:30
MKE Ankaragücü
: -
Sariyer GK
11:00
Denizlispor Youth
: -
Adana Demir Youth
14:00
AO Trachones
: -
Kallithea
14:00
APS Zakynthos FC
: -
Tyrnavos 2005 FC
15:00
Larisa
: -
Agrotikos Asteras
17:00
Apollon Smyrnis
: -
AEK Athens
22:00
Catanduvense/SP
: -
Ferroviária/SP
01:30
Cúcuta Deportivo
: -
Junior Barranquilla
18:00
11Hapoel Ra'anana AFC
: -
FC Ashdod6
19:55
2Maccabi Tel Aviv
: -
Hapoel Tel Aviv9
17:00
Maccabi Yavne FC
: -
Maccabi Herzliya
18:00
Ahi Nazareth
: -
Bnei Yehuda
18:00
Hapoel Afula
: -
Hapoel Bnei Lod
18:00
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim FC
: -
Hapoel Kfar Saba
18:00
8Ethnikos Achnas
: -
Apollon Limassol1
10:00
7Brisbane Roar FC
: -
Wellington Phoenix FC2
10:00
Karamah
: -
Hutteen Latakia
10:00
Wahda Damascus
: -
Musfat Banyas
13:00
Mouhafaza
: -
Nidal (SYR)
17:00
Zamalek SC
: -
Nasr Cairo